sandprince
аз ако бях в монтана жури (и ако не бях партия с миро) нямаше един сайт да пусна на което и да е било място. Фънки рулззз...
sedembg
Безспорно най-колоритната личност в журито на Music Idol - Фънки, дава за Sedem.bg ексклузивно интервю на тема яки тениски и щампи...
http://blog.sedem.bg/interview-funky/
Qlamoff
ААААА ФЪНКИ СЕ ГЪРЧИ ВСЕ ЕДНО ТОК МУ ПУСКАТ ХАХАХАХАХА
h4ckY
@JoKs абе еййй.... горе главата... ко си се отчаят във училище е фън, после идва истинския шит... така че не си мисли такива неща като самоубииство