Търсене на постове: фън

Радослав
Soul4o
@FeelTheFear винаги съм бил от София :) Ем, яко е. Печени даскали, готини хора, фън е ;]
Pоси
rosito94
@kypidoncheto ДАААААА *ъъ смис ако го хар ОТИВАЙ ИСКА ЛИ ПИТАНЕ апа ако не пак отиди за фън****
Радослав
Soul4o
@sandprince мда, IT Фънки жури в Монтана, сайтовете които щяха да минат, щяха да се броят на пръсти.
Иван Савков
sandprince
аз ако бях в монтана жури (и ако не бях партия с миро) нямаше един сайт да пусна на което и да е било място. Фънки рулззз...
Sedem.bg
sedembg
Безспорно най-колоритната личност в журито на Music Idol - Фънки, дава за Sedem.bg ексклузивно интервю на тема яки тениски и щампи...
http://blog.sedem.bg/interview-funky/
Мануел Симеонов
Manuel
@LiDSoN той е голям образ, сам си каза, че се явява за 2ри път, а Фънки явно го помнеше.. от толкова много хора да запомниш някой трябва да е образ :)
Йордан
Qlamoff
ААААА ФЪНКИ СЕ ГЪРЧИ ВСЕ ЕДНО ТОК МУ ПУСКАТ ХАХАХАХАХА
Силия Димитрова
silia
Фънки е пич! ^^ :D
Георги Костадинов
Forsi
Супер! @petersvp беше у нас досега и имаше много фън пак :D
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende @schizophrenia и двамата сте напълно прави xD СтефЪНЕ тея дни като взема някой лев /че сега съм на червено/ пак ще ти дойда на гости, щото имам там...
Никола Павлов
1233933761375496.jpg Nick
Мм галерията в sedem.bg се получава доста добре. Имаме си даже и Фънки :P
Йордан
Qlamoff
С @FeelTheFear си говорим за боб със зеле, дизайн и още нещо :D фън да става така е по- приятно да се работи :)
patblansh
@favit хах, супер, аз пък съм Мартина, ок тогава, до утре след 17.30. хев фън
Марти
legrandelf
Те, на ви малко сутрешен фън: http://svejo.net/home/link_summary/139914-Spi...-se-oburka
Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs абе еййй.... горе главата... ко си се отчаят във училище е фън, после идва истинския шит... така че не си мисли такива неща като самоубииство
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата