blacksnoopy
@naddito На мен не ми изгрежда пластмасов, а след малко ще измисля какво означава ик хауфън яу
bubulinka
@plami е що бе, беше си фън "а бе къв е тоя циганин бееееееее"
Dr1nata
Върнах се от странстване из Варна. 3D-то на Варна мол вкара яко фън
rhea
Уморена съм, скапана и супер ентусиазирана. Имам два материала за утре и да науча състава на ЕК наизуст. Яко фън.
pesho
Заформя се интересен рапърски тур по морето. Delinquent Habbits в Созопол, после на Спенснята някво фестче на Смокиня... Ще бъде много фън..