axel
Днес обаче хипер много ме избива на простотия...
alish
о йеъ... през декември за първи и вероятно единствен път ще си купя хип хоп албум.... наистина.(и ще ходя на хип хоп промо парти йеъ....) xD
axel
Google Chrome обаче е хипер як!
Yalamov
Хип-хопа на вратата ти тропа, аз съм като мистър Пропър, отвори ми да изчистя, съзнанието ти от чалгата да избистря.
hurmaqny
Мали сефте виждам такава хипноза о.О
Rx-Ende
Шоколад + Кола = Хиперактивен Стефчо
patblansh
фейсбук, освен че е хипер големия клюкарник, е и машина на времето.....ходих чааак до април!