stylius
2 Кисели млека, които да избягвате: Хипноза и Грошъ! Защо нямаше Елена или селекта тази сутрин в магазина?
axel
Мразя такива клипчета обаче тва е хипер яко! Тия във vbox-а със снимките ряпа да ядът XD
mishenata
авторски материал: Joker: Мястото на хип хопа е там горе на върхът!
http://www.50stotinki.com/main/?p=8089
podmatrix
От мантуто имам хипер реакция и тва ще рече, че организма ми познава бактерията на туберкулоза, а лекарката ми вика СПОКОЙНО. Да бе...
Yalamov
смело хип- хоп! Първоначалната идея за логото, приемам всякакви коментари и критики.