oXteR
Две мравки спорели коя е по-силна. Отишли при най-умното животно хипопотамът. Той им казал: - Купете си багер.
antubis
Пфу, че се прецаках. Не си купих вчера билет за Контрол, Хиподил и Ревю и сега ако искам да отида трябва да дам 10лв. отгоре. Мамка му!
pesho
Мухахаха! Доктора и Попа - Чобан Рап... Принципно не се кефя на такива антихипхоп изпълнения, но това е яко!
_sunshine_
ходих на блус концерт в младежкия дом..беше хипер зарибено..после се събрахме няква компанийка..имаше един дето ме сваляше веднъж в Кинг.. ама първоначално ....