@t0m3kk те хората от народа (така де Хиподил) отдавна са го казали - жените са за педерасти ... обаче е крайно време аз да ида да си уважа жената ... ае 4ау
@ZzZaPyr , ааа, не... Няма какво да правя там... Не се кефя...Аз другата седмица иначе се надявам да ида на "нейчър ол хип хоп" феста...Ако и ти си натам супер!
Телефона отново запасявам с хип-хоп песновки, знаеш чалга партита и подобни масовки, спринцовки имам за хип-хоп имунизация, на нашата болна от чалга нация.