ladyjoana
зле ми е... супер хипер мега зле... вземам си душ и лягам.. счетоводството да си гледа работата
axel
лол Жалко че не можеш да се запишеш в хипнотизатора иначе съм първи
axel
Хаха искам да ме хипнотизират баси
axel
Ама тая хипноза е много такава... странна... искам и мен да ма хипнотизирам
axel
Хипнотизатора е як а соломон верно дразни. за хипнотизатора дали наистина става или тия са прават
ZzZaPyr
гледам по БТВ "Хипнотизаторът". Не ме интересува реално ли е или не, супер забавно е да гледаш как някой яде лимон с горчица и твърди, че е вкусно ;D