Търсене на постове: хип

Ники
_sunshine_
@aviatrix някой май си танника зарибени хип хоп песнички :Р
Вангел Стоев
venom
@sandprince всъшност цент чалга не слушам ;] Карам си яко на хип-хоп ;)
50stotinki
Поета (Н.И.Ш.Т.О, Династия БигЪз, Стереотипове) на телефона с радио Хип Хоп Ваканция.
http://www.50stotinki.com/main/?p=3807
50stotinki
Бате Сашо @ радио Хип Хоп Ваканция
http://www.50stotinki.com/main/?p=3793
Denis Zhekov
Snooby
@FeelTheFear направо се хипнотизирах :D
Леприкон
ZzZaPyr
Make love, fuck war... Тука много хипарско взе да става ;D
Snoopy
blacksnoopy
Хиподил - Момичето *HQ*
Георги
nickname778
@tihomir ама другите го оценяват - наскоро четох че НАСА щели да строят хиподрум в София - тъпо било да пътуват 3 пъти седмично от щатите до Илиенци за части :D
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby Хиподил - Скакауец :D
Йоана Николова
ladyjoana
напоизтеглих бг хип хоп песнички и бг поп.. днес ще слушам такова... балади и сдухващи парчета :)
Яна Мицева
YanaMitseva
хип-хип-ура! поръчките ми пристигнаха! кеф! липсва ми една чаша, но ще го преживея!
Denis Zhekov
Snooby
@GeorgeSG :D има момент в който монитора направо те хипнотизира и незнаеш какво вършиш
patblansh
@YanaMitseva страхотно :) засега сме хипопотам, маймуна, гном и кон...става все по-забавно
50stotinki
Jo @ радио Хип Хоп Ваканция
http://www.50stotinki.com/main/?p=3695
Йордан
Qlamoff
Качвам нови хип-хоп парчета на телефона, че утре скука в даскало... И ще взема още един тишърт да си поръчам от седем бг :D
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата