Търсене на постове: хип

Йордан
Qlamoff
@Principessa там го дават xD "Здравейте, аз съм Пешо от 359 хип-хоп.ком а вие сте с първата българска хип хоп телевизия!" :D:D:D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Слушам турски хип-хоп, пия Нескафе 3 в 1 и пиша по един уеб сайта.
Силия Димитрова
silia
@Dezi Честито! :) Хипер много ти завиждам, но не злобно ;) Приятно изкарване в Лондон! :)
Йоана Николова
ladyjoana
взехме хипер яките тонколонки + буфер за рожденника.. тъкмо като за новата му китара :) определено ще се зарадва
Gergana
NaduFka
След няколко часа имам изпит по ' Странознание на Англия ' , но ми е някакси хипер спокойно :) Може би,защото си знам всичко :D
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby суперрр хипер много се радвам ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@eagle хипер готина песен :)
Йордан
1234209258887861.jpg Qlamoff
Дремнах час и нещо малко. @Rx-Ende аз си го представям така. Чакам на госпожа @YanaMitseva мъжа и да ми препрати един имейл и служам хип-хоп.
Йордан
Qlamoff
Слушам хип хоп тв, правя си спагети и до сега съм решавал задачи... после имам съчинение разсъждение да пиша... :/
Мартин
don-Martini
Това е най-яркият ми спомен за българска хипарска песен.
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG ние се кефим пък.. няма да гледам деколтетата до пъпа на зайците.. и без тва хипер много ме дразнят.. да ги видим сега :) и си е гордост :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Поздрав за всички фенове на българския хип-хоп с NoWallz - Live @ Zimnica Open Air
Ивелин Георгиев
h4ckY
@voic4e хипер линк :) ajax :)
Йордан
Qlamoff
Слушам хип-хоп и си правя чай. След малко излизам на урок :/
ameli
слушам радио skyrock с надеждата освен малко бодра френска реч да чуя и малко бодър френски хип-хоп :D,но сякаш са гепили плейлиста на МТВ:/долна американизация
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата