Soul4o
Днес ми върви на депресарки бг хип-хоп песнички.
debby
вече знам защо слушам хип хоп ..
Yalamov
Телефона отново запасявам с хип-хоп песновки, знаеш чалга партита и подобни масовки, спринцовки имам за хип-хоп имунизация, на нашата болна от чалга нация.
FeelTheFear
Тътенията в моя мозък ме тласнаха, да заживея с хип хопа бляснаха...
NetCutter
И заби! Централно!...Баси майката, това никога не ми се беше случвало, с която и да е верия на лиско. И хоп...запали...баси майката.