Soul4o
Ооо, ще си направя папка и вътре ще си сложа любимите бг хип хоп песнички, а не нон стоп да ги събирам по целия комп... бах тез 750 гиги
FeelTheFear
представите за Хип-хоп направо ръхнаха, можеш ли да кажеш, че то ва е правено от бели или май познатото, а май от някъде сте взели....
Yalamov
Малко хип-хопъри могат на момента рима да скълъпят, всички други заслужават боговете да ги настъпят- постъпват на улицата и са до там, с рими копеле ще те изям!
pesho
Мухахаха! Доктора и Попа - Чобан Рап... Принципно не се кефя на такива антихипхоп изпълнения, но това е яко!