aviatrix
Тия от съпорта на хоста още не са ми отговорили :@ мамицата им аз на тях .. вече 3-ти ден нямам сървър ..
t0m3kk
така като се замисля за напред к'фи са web харчовете... ми трябва да се купи 1 домейн, да се поднови 1 домейн и да се вземе хост :]
semprom
Ах ах ах ... тоз dumi ( скайп: comefromhell ) е пълен измамник! опитва се да ми разбере паса в АБВ и СуперХостинг ... :@
antubis
Суперхостинг се дънят нещо напоследък.
bleach-bg
Отново проблеми с хостинга. Няколко постове във форума са заличени, няколко потребители също. Всичко останало е в изправност.