GeorgeSG
Мисля, че си разказах играта на акаунта в СуперХостинг.. Чакам да видя дали ще получа писмо за превишено процесорно време или нещо такова..
sandprince
разчистих си малко базата данни, поддомейните, някои папки от хоста...
pinksky
Най-сетне се сетих да платя хостинга... Дано да е за добро !