t0m3kk
Оф утре трябва да плащам хостинг, най-вероятно ще ходя и на училище... Пък и ако ходя на училище ще мина да взема книжката за php5-цата...
pisio
Баси смотаната система съм написал. Качил съм я на хост.База данни - Ок. А тегли от моята локална ~_~
UAnet
Снощи до 2 сутринта местихме сайта на castimages-europe.com на нов хостинг (разбира се изникнаха сумати и проблеми), та днес само ще се правя, че работя.
Miraculous
Платих си хостинга за една година напред, ура!
http://icn.bg
alex95
Суперхостинг още не са отговорили. Ще изчакам до утре, ее само един ден потребителите ще се чудят какво става.. Дали да не пусна сървъра ми да е резервен