Търсене на постове: хост

Свилен Попов
svil4ok
На някой да му се намира свободен хостинг :)
Мирослав Петров
miro91
@svil4ok имаше един пичага дет говореше на нокиа н95, той е от суперхостинг :)
Любомир Петров
lpetrov
@alex95 метни го на нормален хостинг при суперхостинг (примерно) :?
Преслав Панайотов
pisio
:D @R3sp3k7 щот искам да си е на мой домейн и хостинг. И трябва да прехвърлям всичко ;(
semprom
@Gothika47 мята ме тука. къв е този хост бе :D
http://4sql.net/notify/2.php
Николай
harryniki
Няма ли поне един що-годе свестен безплатен хостинг...
Николай
harryniki
Препоръчайте ми някакъв free хостинг :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Общото между хостинг и тирамису – Дени от Суперхостинг
http://blog.superhosting.bg/hosting-tiramisu-deni-superhosting.html
Георги Костадинов
Forsi
@lam3r4370 Трябва ти хостинг с Wildcard поддомейни. Като този:
http://www.fcolor.bg/hosting/vipweb
Иван Савков
sandprince
Инспириран от поста на Method-X за ns1 реших да погледна как са цените им. Излиза че Реселър хоста им е по слаб от споделения хост, но на по-високи цени :D
Иван Савков
sandprince
@Method-X аз ns1 не съм ги ползвал никога до ся,но като гледам отзивите (не само от теб) не са много читав хост. за това си ползвам само superhosting или fcolor
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Method-X само за фън-а ще си купя хостинг и ще си спра джава скрипта на браузъра и ще им пускам съпорт тиекти докато ми оправят джаваскрипта на сървара :D
Георги Марков
technomobile
СуперХостинг.БГ отново подкрепя БГ Сайт 2009 http://blog.superhosting.bg/superhosting-bgsite-2009.html
Мирослав Петров
miro91
@blendaz чакаме човека от хоста
Иван Савков
sandprince
@man0l е пак не виждам смисъл. 1 месец ще ми е на безплатен хост...и после?
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата