Търсене на постове: хост

TechJump!
1245230882369186.jpg TechJump
Хостнатите ИТ Решения ли са по-добрия Избор по Време на Криза?
http://svejo.net/home/link_summary/289207-Hostnatite-IT-Res...iza-
Иван Савков
sandprince
@pesho хахаххахахахаха, е тия са най-великия хостинг на света
Виктор
human
@svil4ok защо блога ти зарежда толкова бавно? Да не си изтрил някой JS или някоя настройка...? Не е от хоста проблема...сайта ми се отваря перф.
powic
някой знае ли как се качва цяла папка в hit.bg? просто в момента не разполагам с хостинг и се налага да кача един сайт в hit.bg :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@drgigguls не е от хостинга 100% съм сигурен .. разархивирах на моя комп и после качах а английската версия тръгна от раз .. също и имаше 1 счупен бутон
Вергил Пенков
VPenkov
@aviatrix, това ти е от хостинга. Сигурно функцията за разархивиране е (временно) бъгната, на мен така ми се случваше на ns1.bg.
Мишо
muiiio
@blacksnoopy Абе явно нещо имам или проблем с пермишъните, или хост-ът има някакви трески за дялкане. Сега ще видя какво става.
Иво Станков
stankoff
@axeny конкуренцията не е малка, освен това го поддържам сам и не съм инвестирал нищо за сега (освен домейн и хостинг). А и още няма 1 годинка
Георги Гърдев
GeorgeSG
Някой има ли ефективна идея за пращане на 820 мб рар файл, нямам място на хоста на gardev.com?
Валентин Славов
Domsdey
@aleksoft хост/еса = домакин/ка. Срещал съм го и аз из обяви, мисля, че е нещо като настанител в хотел.
Snoopy
blacksnoopy
Къф е тоя етин хостинг
http://arbershosting.com/hosting.php?page=usa
Георги
FeelTheFear
Това найстина е изгодно ;-) http://www.justhost.com/ <- 5,40 лв за unlimited хост :-)
Spleen
Е как не им писна да ми качват фишинг по хост акаунтите бе да им е*а мамата
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата