aviatrix
@drgigguls не е от хостинга 100% съм сигурен .. разархивирах на моя комп и после качах а английската версия тръгна от раз .. също и имаше 1 счупен бутон
GeorgeSG
Някой има ли ефективна идея за пращане на 820 мб рар файл, нямам място на хоста на gardev.com?
Domsdey
@aleksoft хост/еса = домакин/ка. Срещал съм го и аз из обяви, мисля, че е нещо като настанител в хотел.
Spleen
Е как не им писна да ми качват фишинг по хост акаунтите бе да им е*а мамата