Търсене на постове: хост

Вергил Пенков
VPenkov
@siegheil е не знам, аз си плащам за хостинга, не съм ги ползвал :)
alexnickerman
@siegheil ми ти говориш за безплатен хостинг, какво очакваш? Free.bg май също имат такъв.. :)
Националист
siegheil
@alexnickerman на безплатният хостинг месечният им трафик е 75 мб :D
Националист
siegheil
Някой би ли ми предложил безплатен хостинг ,на който да кача Joomla ?
oXteR
Качих файла в хоста на един сайт, лесен и кратък :) само да се моля да направя всичко да не остана на изпит :D
Юлиян
yuliyan
@drgigguls, въпрос на вкус :) Хостинг услугите им не струваха и единствено заради шарениите и добре подредения панел ги посещавах - сега ме губят.
Вергил Пенков
VPenkov
@yuliyan Тва x10hosting ми прилича на стария хост.бг малко :)
http://old.host.bg/
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@aleksoft - goto.bg пак преди 1-2 години го смениха, ама на хост.бг е същият от както се помня.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Прави ми впечатление, че от големите хостинг компании в България, само Host.bg не са правили скоро ре-дизайн.
Иво Станков
stankoff
Никога не правете грешката да си купувате хостинг от GoDaddy...
Стоян Николов
amigo
Изчезвам да си плащам хоста
Юлиян
yuliyan
14 дена чаках да ми пуснат шибания хостинг и накрая за 3 часа в 2 имейла се разбрахме кой прав и кой крив... браво NS1...!
Юлиян
yuliyan
Още една хостинг компания развали услугите си... NS1.bg Преди 1г. за първи път поръчах при тях - нямаше проблем, а сега - 2сед. няма отбелязано плащане... :/
Димитър
fcolor
@man0l, много добра статия браво само виж в началото малко редакция "по принцип никоя хостинг компасния"
oXteR
Ох още не мога да вкарам база данни на новият хостинг направо ще се изям
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата