@freak сега като съм използвал семпли елементи, според мен е много по-добре отколкото да открадна тема от joomla и да променя цветовете, както е направил 3-тия
@sandprince Ами до колкото разбрах, на последно, но има и друг Георги, може би @Silvina се е объркала, тоя некакъв редактирал цветовете от Joomla и се радва ХАх