Евала на дизайнера на болидите на BrownGP от F1 - приятни цветове и достатъчно различни от останалите отбори, а и страхотно представяне на квалификацията днес
@Qlamoff Е кво да напрая, не ми харесва това розовото... Мойте цветове са сините, ако беше фона бял, а Y-то розово щеше да е мн мн по - добре, а особено ако е