patblansh
отказах се да си показвам чорапите, това вече не е нормално, нали
patblansh
изобщо не съм шарена, хахаха, следващата е с чорапите
alish
някой който не го мързи толкова да стане да изключи другия комп. и по възможност да ми събуе чорапите (ако не го е страх).
arogantni
Във всяка реклама по радиото се чуват пъшкания и се говори мръсно в контекст за коли, чорапи и паста за зъби. Секса продава, добре…но толкова ли сме животински?
arogantni
Няма мръсни чорапи, няма шляпване по задника „айде, нали ще се изпратиш сама”, няма безкрайни мачове и разговори за 1000 нещa, които не ни интересуват...
alish
а пък аз... нагазих в една локва. ама то изглеждаше като твърда земя пък било кал... и чак по чорапите имам!
tedo92
В София днес беше гот. И студено, но все пак гот. И, тъй като краката ми подгизнаха, бях принуден да си купя чорапи, а софийските чорапи са скъпи, мамка му xD
Rx-Ende
Дъвча турска дъвка, докато пиша на произведена в китай клавиатура, седнал върху румънски офис стол. Май единственото Българско в тая стая съм аз и чорапите ми.