Hamaelleon
Днес ще направя чистнически полуден.. дори ще се обръсна и даже ще пробвам да събера чорапите по двойки - ще бъда героя на деня!
Rosh_twO
@cruzz16 на мен такива чорапи ми стискат на пръстите..не що тка
rhea
Върху бюрото си виждам носни кърпички, термометър, чифт чисти розови чорапи, сметка от мтел и няколко телефона. Май е време да разтребя, особено чорапките ми...
hippers
Мамка му, пак съм тръгнал с различни чорапи.
hippers
Сини чорапи, черни сандали, камуфлажни панталони и сива тениска с череп и лъскав надпис. Страшна гледка съм. Добре, че почти няма хора тука...
bonev
Ех... Уморителен ден отново. Много лошо, когато някой от колегите ти не става за нищо от чорапите нагоре. Обстановката се изнервя ужасно много! Грр. Сега релакс