Търсене на постове: чорапи

Стефан Митев
Rx-Ende
Ирония - чорапи Boss хD
Вангел Стоев
venom
@man0l Та като стана въпрос за чорапи » http://swee_forumche.iwannaforum.com/viewtopic.php?p=397 , а за снежака съм навит :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Опитах се да си събера чорапите. Резултатът е, че за 7 чорапа, не мога да намеря партньорите им :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Днес ще направя чистнически полуден.. дори ще се обръсна и даже ще пробвам да събера чорапите по двойки - ще бъда героя на деня!
Rosh_twO
@cruzz16 на мен такива чорапи ми стискат на пръстите..не що тка
Ив
rhea
Върху бюрото си виждам носни кърпички, термометър, чифт чисти розови чорапи, сметка от мтел и няколко телефона. Май е време да разтребя, особено чорапките ми...
шУс!
notexist
@stylius ние така си разнообразяваме сивото ежедневие :Р плетем от интриги до чорапи :D всякакъв асортимент предлагаме.. в това число и словосъчетания :Р
Радослав
Soul4o
мн ме радва обаче Астиката ... Като някой отвори двулитровка се чудя дали някой ще пие бира, или някой се е събул след едноседмично НЕсменяне на чорапи :D
Лидия
LiDSoN
@RMPG искаш да ми подариш чорапи?! :D
Георги
nickname778
@notexist ако прецениш да го даваш по-възпитано тази също е готина : http://www.riva.bg/photos/view/279172 ( хубави чорапи имаш )
Ив
1222172697578290.jpg rhea
Едно неочаквано добро прозрение. :) Да се чудиш ако наистина ги няма тия неща какво толкова прави - мусака, пере чорапи и бърше прах може би. :) Майтап да става
Костадин Костов
hippers
Мамка му, пак съм тръгнал с различни чорапи.
Костадин Костов
hippers
Сини чорапи, черни сандали, камуфлажни панталони и сива тениска с череп и лъскав надпис. Страшна гледка съм. Добре, че почти няма хора тука...
Станислав Бонев
bonev
Ех... Уморителен ден отново. Много лошо, когато някой от колегите ти не става за нищо от чорапите нагоре. Обстановката се изнервя ужасно много! Грр. Сега релакс
Стефан Митев
Rx-Ende
@Weed Предпочитам да си изям чорапите :D
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата