Търсене на постове: чудо

hurmaqny
"онуй чудо" надрусаното... ;д
Еми Окснитси
dandelion
Как мина днес така и не разбрах. То не бяха гости не беше чудо. Сигурно 10 човека се изредиха вкъщи.
Стоян Костадинов
Kraff
Абе това чудо @c3p0 бот ли е какво е? Някой май си прави експерименти тука? 100 страници спам... :D
Веселин
blendaz
Еей ... чудовища. От кога не съм писал :P Как е?
rups
@blendaz Едно чудовище е дошло през нощта и ги е изяло :)
Веселин
blendaz
@miro91 човек съсипа ме ... повече от 50 мин урок ... аз щях да откача ако правех такова чудо o.O
Алекс
alex95
@gogata2427 Защото wstats е чудовище дето гълта по 100+ cpu time на mysql дневно. Никой няма да се съгласи да го хоства :)
Николай
Nono
Абре ся се регистрирах в тва чудо предста ви си, добра идея :)
Ruslan Trad
Sham
БТВ ме очудват...израелски фолклор...боже мой.И къде е това чудо, да го чуя?
patblansh
@man0l искаше ми се и аз да се разбирам, но уви. Факт е, че ме боли от днес, а последното нещо, което помня е - Морско чудовище?!
patblansh
боли ме показалеца! сигурно снощи съм се била с морското чудовище от Оазиса. (мх думата оазис ми изглежда подозрително дълга днес!)
patblansh
най-забавната част беше че чудовището ядеше само руси!
patblansh
uhuu какви неща сънувах, оазиси, морски чудовища, конспирации, руси перуки, конкурс за мъжка красота...
Теодор Георгиев
tedo92
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо. --Алберт Айнщайн
Александър Атанасов
mind
Тц тц тц , с какво чудо ме ядосаха :)
http://smouch.net/lol/
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата