hurmaqny
"онуй чудо" надрусаното... ;д
dandelion
Как мина днес така и не разбрах. То не бяха гости не беше чудо. Сигурно 10 човека се изредиха вкъщи.
Sham
БТВ ме очудват...израелски фолклор...боже мой.И къде е това чудо, да го чуя?
patblansh
@man0l искаше ми се и аз да се разбирам, но уви. Факт е, че ме боли от днес, а последното нещо, което помня е - Морско чудовище?!
patblansh
боли ме показалеца! сигурно снощи съм се била с морското чудовище от Оазиса. (мх думата оазис ми изглежда подозрително дълга днес!)
patblansh
най-забавната част беше че чудовището ядеше само руси!
patblansh
uhuu какви неща сънувах, оазиси, морски чудовища, конспирации, руси перуки, конкурс за мъжка красота...
tedo92
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо. --Алберт Айнщайн