senatora
Няма такова чудовище "АЗ"
senatora
Няма такова чудовище "АЗ"
axel
Изкарал съм първото класиране от тва чудо 1000 стипендии!!! Треперят ми ръцете направо не мога да повярвам
debby
олелеее .. какво е тва чудо .. няма да ходя цял ден на тренировки хД
SacramentDeath
Клиентка влиза и ми казва: Един диск, ама да не е mp3-ка. После и казвам, че такова чудо няма и да избира м/у CD и DVD, следващият й въпрос-Каква е разликата?
axel
Ся гледам някви скрийншоти от MS Office 2010 и е по - зле и от 2007. Само е станало бати кичестото и грозно неудобно и тпо чудо. XD
meho
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като не вярваш, че съществуват чудеса. Другият е като мислиш всяко нещо за чудо....