alish
аз съм в софия.туку що се видях с маалата и с носталгия си спомняхме старите времена.като по чудо се събрахме почти всички.беше весело.мрън.
favit
някой има ли активационен код за чудото от връзката ?
http://www.downloadhelper.net/convert.php
venom
Back to home ;] Мнохо работа много чудо днес ...
sandprince
бахти и държавата, бахти и чудото, нема власт в тая скапана държава да им стъпи на вратовете мамка му!
YanaMitseva
ееее, чудо голямо... моя десктоп пък не е чист...