Търсене на постове: чудо

Ally
alish
аз съм в софия.туку що се видях с маалата и с носталгия си спомняхме старите времена.като по чудо се събрахме почти всички.беше весело.мрън.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Безсънната феичка пак е закъсала ;) чудя се дали ще има ден от живота ми, в който да съм изморена достатъчно и да се случи чудо да заспя :) към 12:00 най-късно
Мирослав Петров
miro91
@FeelTheFear ааа да аз ше спъ в роднини и ше ходя до лозница с рейс. тидиииииииии ся се сетих за чавдара от плевен до троян. ми разтресе сичко тва чудо тидиииии
Георги
FeelTheFear
@tihomir Аз не искам да ми го правиш, просто ми е чудо как като натиснеш бутона става така.... А не ме имай за толкова прост :D
Иван Савков
sandprince
@ZzZaPyr явно съм страшно тъп, нищо не му разбирам кво е туй чудо...
Favit Team
favit
някой има ли активационен код за чудото от връзката ?
http://www.downloadhelper.net/convert.php
Вангел Стоев
venom
Back to home ;] Мнохо работа много чудо днес ...
Надя
samotnata
@NjoYko благодаря изключително много! Прекалено късно си погледнах @ :( Както и да е, направих това, което се изискваше от мен иии нещеш ли имам 6 :) (чудо)
Стефан Митев
Rx-Ende
Тия от форума на iPhone-Bulgaria ме нервят. Много негативизъм, много чудо бе :D
Ники
_sunshine_
мисля, че трябва да се надигна и да си изчистя стаята.. докато малкото чудовище - по прякор "сестра ми" си е на село.. баси как ме мързи :D
Denis Zhekov
Snooby
Днес като по чудо ще легна по-рано :O Да факт! Променям си режима вече :)
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear До кога е срока за тва чудо ? И какво трябва правя аз ?
Иван Савков
sandprince
бахти и държавата, бахти и чудото, нема власт в тая скапана държава да им стъпи на вратовете мамка му!
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 знам зна, ама днес ще паднем ;) Освен ако не повторим чудото от преди месец-два, ама едва ли... ;D
Яна Мицева
1236873358473088.jpg YanaMitseva
ееее, чудо голямо... моя десктоп пък не е чист...
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата