tonitochev
Дам, регистрирах се и аз да видя какво е това чудо.
axel
Моя комп е баси шумното чудо...
KOx2
@Method-X разбрах ... аз преди година явно съм я теглил, а сега я намерих на харда. Отначало не ме зариби ... ама после само чакам пак чудовища/хора ...
_sunshine_
ще се застрелям просто... баси конкурса баси чудодо.. без нерви останах! мамка му!
miro91
тва чудо дайнамикс е готино май ще си взема ощееее