Ухххххх запасил съм се жестоко с пиратки Сега майсторя тука едно чудо Връзвам няколко динамите един за друг и ще им пусна по 1 фитил на всички, дано стане
@voic4e - чакай, не казвам че специалността е "да си е*е и чудото" - просто това е официалното "гуру"... А иначе за fail-safe - да, но под много остаряла форма
Баси, иконите на десктопа ми пак излизат от него. И това за по-малко от 3 дни го направих. Еми то е чудо на чудесата... И тва ако не е знак, че ми трябват 2x24"