NjoYko
Поразгледах малко това чудо facebook дори се записах в групата Edno23
NjoYko
и аз станах член на Facebook да видим сега що за чудо е това
bubulinka
ААААААААААААаааАааааа закопчах си кльощавите дънки и то без никакъв проблем! Преди няколко месеца като ги пробвах не можах.... ТОВА Е ЧУДО!
Angelo
&%% чудовището съм купил - тежи 4 пъти повече от персонален компютър и има място за 12 SCSI хард диска. Май не ми трябваше точно такова
Emyto
Баси. Новият Firefox е чудовище. Лети просто. Всеки път се учудвам, че може да става видимо по-добър.
patblansh
аз съм детето чудо! мога всичко и ще успея в живота, защото само аз мога да бъда себе си, защото съм такава, каквато съм и няма да се примирявам с примирението!
stefcho
брр. то не бяха връщания, не беше чудо. как да е, прибрах се, НАЙ-ПОСЛЕ! може и да поспя, така и така след малко съм на изследвания.
venom
Току що си направих омлет по селски, като по-чудо май стана това което трябваше, сега се залавям мисията за унищожаването му
joronedelchev
Редакторите на Биг Брадър подбрали такива гости на Милен Цветков, че той направо се видя в чудо с тях.