mila
Писна ми от многознаещи некадърници- поне като не разбираш не поставяй задачи. Но не все аз трябва да поправям грешките на чуждото слабоумие!!!!!!!!!!!!!!!
Hamaelleon
Трябва да се гръмна.. срам ме е да кажа колко време ми отне да дебъгна един чужд скрипт и да открия къде беше проблема.. хипер се нервя на такива неща
joronedelchev
Софи Маринова и Устата - Чужди устни. Този пич за поредно лято ще има два хита в чалгатеките и по телевизите.
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/06/face-to-face.html
BuKToP
това да оправяш чужд код си е ... кошмар! А и нали затова има програмисти?! Защо аз трябва да се ровя из класове и 1000 php файла?!
Vamp1r3
"Най-ужасното е, когато човек много чете и губи себе си. Той става нещо като хранилище на чужди знания."
leonartis
На стари години открих какво е podcast и колко е хубаво. Ми браво на мене. Може да се учат чужди езици, да се слушат новини... Еееххх... Ама няма български.
stefcho
гет бизи .. редувам кафе с бира и те така. откарах извънредните лекции, отивам да упътвам заблудени чуждеградци. tz gon' b euro яко.
MARFI
Хора стегайте се и да направим един блог - Как се изчукват чужденци! Искам авторски статии - 100 лева за всеки 10 публикации, wanna roll ?