Търсене на постове: чужд

Drъnata
Dr1nata
То не вари по 8 на вечер да се изливат в бездъния ми търбух.Ако не ше пием на чужд гръб :D Ако се намери някой желаещ да почерпи да се обажда ;)
GaN
_GaN_
В къщи говоря на български. С чужденци на английски. Понеделник и сряда на френски, а вторник и четвъртък на холандски. В главата ми е няма такава каша. Откачам
Петър Илиев
pesho
Бърз урок по български език за чужденци: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=2...307AA1zQID
Никола Павлов
Nick
От няколко часа съм на чужд компютър и съответно не ми пищят месинджърите постоянно. Да си призная харесва ми така. От утре никакви месинджъри (и телефони) :)
Бисер Бисеров
biseri
бисер на @cruzz16: "искам да си имам къща и да мога да лежа на покрива вечер" хахаха, на чужди покриви не може ли да лежиш ?
Петър Илиев
pesho
Скапан съм. Това да бърникаш в чужд код хич не си е работа. Прибирам се в хотела и умирам... а, преди да умра ще хапна нещо :)
RuuL
@eXtreme :) аз с Linux няма да се разбера 100% никога не съм го ползвала и ми е много чуждо, иначе просто не ми се дават 200 кинта за Vista а за колонки примерн
Петър Илиев
pesho
батковци, емигрант съм в чужд град, живея в хотел, навън е -10 градуса, имам ли избор освен да поръчвам пици ?... amam.bg из май бест френд!
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата