_GaN_
В къщи говоря на български. С чужденци на английски. Понеделник и сряда на френски, а вторник и четвъртък на холандски. В главата ми е няма такава каша. Откачам
biseri
бисер на @cruzz16: "искам да си имам къща и да мога да лежа на покрива вечер" хахаха, на чужди покриви не може ли да лежиш ?
pesho
батковци, емигрант съм в чужд град, живея в хотел, навън е -10 градуса, имам ли избор освен да поръчвам пици ?... amam.bg из май бест френд!