viktorkoichew
Пожелавам на всички да станатe майки и бащи със прекрасни синове и дъщери. : ))) <3
_e7
аре утре да гледаме 47 ронини в пловдив
_e7
1/3 от протоколите и курсовите за унито и нещата, които ще ме поддържат буден до сутринта
viktorkoichew
Много яко пее тая малката, а песента не я бях чувал поне 5 години.
_e7
стара снимка, щото ме мързи за нова
blacksnoopy
Някой пробвал ли е някаква система уеб камера на компютър да прави снимка през 2 секунди примерно и да я качва чрез ftp. То би трябвало и с Dropbox да стане..
aviatrix
Каква е мечтаната Ви професия?
_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
viktorkoichew
Голи снимки на бившата ми имат всичките му приятели. the fuck..
mudisoft
Някой знае ли какво би накарало Chrome да рендира картинка по-зле от Firefox? sharpness ми се губи и нз що...
Освен ако нямаш готина и стабилна професия. Но дано някой ден нещата се променят. Едно от основните неща в живота все пак е да продължиш рода си.
Jan 25 2014, 22:35И аз го пожелавам на всички.
Jan 25 2014, 22:35@_e7 тихо бе, гугъл сърч мастар
Jan 25 2014, 22:37
Jan 25 2014, 23:02Ох първо искам да се оженя и да имаме дом и всичко нужно за да имаме семейство.
Jan 29 2014, 12:51