pacopetkov
Някоя интересна игра за Андроид?
pacopetkov
Пиете ли вече или още карате кънки?
Alita
Искам някоя прекрасна книга. ИСКАМ.
notexist
О, ще откача. Някоя бабка наистина ще получи касов апарат в главата!
coolpuppy
Абе искате ли да си направим една23 кънки на лед или фиум в киното?
notexist
Леле с тия доставчици още не мога да се оправям. Някои са супер готините, други ти иде да ги утрепеш с първото нещо под ръка...
belushka20
Понякога не искам да заспивам, тъй сладка е реалността.. По-прекрасна и от сънища, по-безкрайна от мечта.. <3
mitternacht
Кое е най-странното нещо (awkward...) , което сте пращали по погрешка другиму в чата?
pacopetkov
Да идва 14 Февруари, да си взимам дипломата от УНИБИТ и да се приключва!
joronedelchev
Дикаприо горкият как не е свикнал да получава статуетки. Не искаше да млъкне с Глобуса в ръка.
notexist
Искаммм кафе, по възможност в чаша до леглото мииии и някой да ме замести на работа ;д
_e7
На колко години сте и все още бъркате ли си в носа? Ако не, на колко годишна възраст спряхте?
joronedelchev
В чест на Питър О'Тул и за сбогом с него, изгледах пак "Лорънс Арабски" (207 минути). Ами няма друг такъв филм и едва ли някога ще има.
Knightmare Tower!
Jan 18 2014, 00:05The Room!!!
Jan 18 2014, 00:21Dumb ways to die.
Jan 18 2014, 00:21туй е с пари бе
Jan 18 2014, 00:29