Angelo
"BULGARIA = a kind of odd bananarepublic misplaced in Europe"
Angelo
Изгледах 10 серия от втори сезон на Eurika и след малко мисля да си лягам.
Angelo
Пускам Eurika. А този drum and bass как ми наду главата не е истина, друго е да се слуша на буфера...
Angelo
Гледам 6 епизод на eureka, след него мисля да си лягам. Ще видим дали ще стане така обаче
Angelo
пускам Eurika сезон 2 епизод 3
Angelo
Ще погледна след малко до коя серия съм на Eureka и ще изтегля следващите, че пак няма да се спи.
Angelo
prossima serie di eurika - numero dodici
Angelo
Вторник сутринта всички спят. Да не повярваш. 11 серия на Eurika след 3 .... 2 ..... 1..
Angelo
време е за Eurika 10 епизод
Angelo
Eurythmics-I Saved The World Today - кара ме да настръхвам, все още .....
Angelo
9 и 10 епизод на Eurika мисля да пускам след малко.