Serjo
Мъча се да инсталирам Euro 2008
I4k0
Блях трябва да си пиша пост без определена тема. ММММ да яко..... www.euro08-bg.com
yordanoff
@n3mo е писал в блога си за една готина песничка, и това ми напомни отколко време не съм слушал музика (откакто почната euro2008).
GeorgeSG
WTF?! www.euro2008.bg нямат rss feed?! И тръгнали да правят интернет портали... Току-що ме загубиха като посетител и читател.
Serjo
Някой знае ли колко часа е откриването на Euro 2008 ?
Joshua1985
Портфейла ми към 06.06.2008г. (CHIM-46.6% , EUBG-21.7% , EURINS-16.6% , кеш-15.1%)