x10
ти не страдаш от insomnia, просто спиш през деня. ;d
@schizophrenia yeah :Д
Ххахаха има ли нужда да споменавам -> Chrome
rm
я дай тема нещо ако има, за да прегледам...
махаш я и слагаш chromium, that's all
имам хром, но не искам да го ползвам
Мега несериозна работа.
http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_302 <- не че нещо...но определено си нямат представа какво правят в тоя сайт...
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15261
смях
Това -> http://zu.ly/720/ трябва да водки към -> http://edno23.com/dashboard/tab:commented а само вижте къде води