Че може би проблема е в моят телефон и не мога да бъда свързан със сървъра/рите. Евентуално да се свържа с тези, които са ми продали телефона (и т.н.).
Квоо?? - "но Internet Explorer 9 остава браузъра с най-ефикасния потребителски интерфейс към този момент по отношение на наличните пиксели на уеб съдържание"
нещо #Java-та не иска да се разберем... добавя ми плъгина и само root може да го ползва, ще карам с 1.6.0_22, а не 24 и няма да ползвам screenr <- Решението!
ми аз лично гледах 2 теми (не са от тези, които си дал тук) имаше и разни други щуротии дет' не обясняваха абослютно нищо, по-късно ще погледна или утре..
хм, намерихме бъг по принцип...той extension-а се ориентира по мигащите в ляво, т.е. ако си на началната (Моят поток) и се появи ново - няма да те нотифицира :/
Каква грешка ти дава
Feb 24 2011, 09:15Че може би проблема е в моят телефон и не мога да бъда свързан със сървъра/рите. Евентуално да се свържа с тези, които са ми продали телефона (и т.н.).
Feb 24 2011, 11:53А през т'фа време се разцепвах да браузя навсякъде в нета
Feb 24 2011, 11:54можеш ли да си влезеш в акаунта в Google ?
Feb 24 2011, 15:33през браузъра - да, но ако се опитам от Settings -> Accounts & Sync - Не
Feb 24 2011, 16:21