Според мен е много важно добрият HR да има цял комплекс от качества - да разбира човека, който стои срещу него и да търси най-подходящия начин да съдейства.
@Veli-BW също така трябва да се отбележи, че част от HR 'специалистите' са хванати от гората и представа си нямат за какво иде реч => на HR се гледа негативно.
Защо на услугите на HR-ите се гледа негативно при условие, че действията ни са в полза на кандидатите? Надявам се на една интересна дискусия с ваша помощ