Veli-BW
Разбира се, искам да се намеся по HR-ски и да ви предизвикам малко - имаме няколко отворени позиции за програмисти за гр. Пловдив...
Snik4er
Може да споделяте какво добавки използвате! И дали сте доволни като цяло...
aviatrix
ля ля ля ... юсернейма не трябва ли да отстрани картинката ?
sandprince
ОУ днес излиза EarthRise. Тряа видя за инфоо
t0m3kk
Колко рЕзко сменявам музиката само... От 100 кила минах на Keine Mehrheit Für Das Mitleid (#KMFDM) #fb