Търсене на постове: Intel

Богомил
fairmen
Преносими компютри Samsung Q-серия на платформата Intel Calpella - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/notebook-laptopi-tableti/laptopi-notebook/384-p...ella
Марина Тодорова
Nickelback
@Intel ее.. аз и без повод мога, случва се 1-2 пъти на седмица :D
Марина Тодорова
Nickelback
@Intel да, ден като всеки друг е.. но аз го използвам като оправдание за страшно напиване на 14-ти и 17-ти (имен ден), и след това изтрезняване 1 седмица :D
Марина Тодорова
Nickelback
@Intel е аз не го мразя, обикновенно от 3 години излизам с най-добрия ми приятел и се напиваме :)
Алекс
alex95
Linux elios 2.6.32-gentoo-r7 #1 SMP Sat Jul 3 09:20:08 EEST 2010 i686 Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.80GHz GenuineIntel GNU/Linux :) на @Debian сървъра
В. Сотиров
sown
@axel хаха , не мерси! :D @Intel или по-скоро приличах :D /грух!/
Алекс
alex95
alex@gentoo ~ $ uname -a Linux gentoo 2.6.24-gentoo-r5 #1 SMP Thu Jun 26 18:36:15 UTC 2008 i686 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz GenuineIntel GNU/Linu
Axel
axel
@Intel вас никакви ви няма... колкото пъти вляза тук все няма никой...
Интелект
intellectndk
Intellect - School of languages and translation agency | Facebook http://bit.ly/9bGbIC (via @svejo)
BE PREPARED!
coolpuppy
@kypidoncheto @Intel I think the same :D
emoss
emoss
@Intel еми все едно изведнъж вече не ми се пишеше нищо... пък и нямаше за какво да пиша и така съм си добре :D
Георги Динков
gogata2427
Мхм,те знаят,че ме дразнят така,ама пак продължават,а накрая като кажа да спрат - сърдитковци.. @Intel
emoss
emoss
@Intel и аз незнам защо :D просто понякога съжалявам, че го изтрих :)
emoss
emoss
@Intel какъв собствен домейн? Нещо сигурно си се объркал, иначе ако имах щеше да го използвам :)
Интелект
intellectndk
Intellect - School of languages and translation agency | Facebook http://bit.ly/9bGbIC (via @svejo)
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата