@Intel Но друго важно правило е, да имаш по-голям изходящ въздушен поток, от входящия. В кутията въздушното налягане трябва да е по-ниско от това извън нея.
@Intel Определено си е цяло изкуство да се справиш с това Къде монтира вентилатора, някакво по-интересно решение или просто тозад сложи още един примерно
@bgdn не е лошо PPC-то но intel-а е по - добре. Аз съм с последния модел в момента и съв доволен. Процесора много рядко се товари, но не ми достига рамта (1GB)