Търсене на постове: Intel

mudisoft
@Intel, колкото до директните съобщения и аз смятам, че се нуждаят от повече работа и то с по-добри cross browser-възможности
mudisoft
@Intel, идейно, идейно (:
Вергил Пенков
VPenkov
@Intel каква мишка? :>
Вергил Пенков
VPenkov
@Intel Надявам се не си спечелил boot дискета за RedHat? BTW мразя RedHat ;/
Бахар Мустафа
axeny
@Intel какво спечели?
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel Доди ли?
Denis Zhekov
Snooby
@alex95 аз пък в момента се агитирам да си взема едно Мак-че на старо. Ама не ме устроива 13" Mac Book с Intel GMA. Искаше ми се поне с Nvidia видеокарта да е.
Trying to dox me? (: so sad..
neutron
@Intel Жестоко! :)
Свилен Попов
svil4ok
@Intel незнам но ми харесват
Свилен Попов
svil4ok
@Intel дам
Георги Марков
technomobile
Business Intelligence решението QlikView решава управленските задачи във веригата супермаркети CBA
http://techno-mobile.eu/item/3884
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Intel а аз мразя и да ми скачат на бой! ще ги бия и еб@ едновременно!!!
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel Мерси, но на мен ми трябва не еднопосочен стрийм, а колаборация, да могат и двете страни да се виждат и чуват.
Стилиян Стефанов
stylius
@Domsdey Ами аз, че няма да мога да предложа, ама ако ти намериш такъв кажи и на мен :). И Intel
Petya
Principessa
@Intel хахахахах ем търси xD
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата