@Intel абе незнам, от както е почнала тая година с к'вото и да се захвана все се провалям...дали просто е лош късмет или съм станал ебати каръка, не ми се мисли
@Intel E има си индикатор за състоянието на батериите. А и щом тази на мишката й дават 6 седмици с едно зареждане, тази на клавиатурата трябва да деяни 3 месеца