@Intel Там е проблема, че не го мисля, а съм убеден, че е така. Просто нямам данни 1 път за тоя период да имам един хубав ден без някой да го съсипе ...
@Intel Килима е на бившите съквартиранти, които имат да приберат багаж. Дано си го вземат по-скоро, не искам да олекна с 20 лв. и да приберат изпран килим