dj_aquarius
този новия photoshop има много скрити екстри поразровете се и ще ги намерите някои са доста впечатляващи и неочаквани
Drake
Абе нещо се загледах в едни обяви и навсякъде искат Photosho, InDesign и Illustrator ... Аз в PS-а съм добре ама никога не съм бачкал с InDesign .. кво е това ?
blacksnoopy
Чудя се CS3 или CS4 да сложа. Photoshop и After Effects Са ми важни
oXteR
Не съм отварял Photoshop от 1 година .....
venom
Последния опит с Photoshop-a за тази вечер е за една позната :] Искаше и тя такова и ето го
venom
Айде ново аватарче, с малко мъчения в Photoshop-a :]
venom
Из между времето като си правех почивки от Photoshop-a си правех и една проста сигнатура, дайте мнение, как е за сега ?
yordanoff
Друг е въпроса, че с Photoshop CS4 под този недъгав SP3 е почти невъзможно да направя селекция с Pen tool, защото (само при него) накъсва зверски.