Търсене на постове: Photos

yordanoff
Доста време работя с едно .psd под Win XP SP3 и Photoshop CS2: 1700MB ram за 20мин => restart; Photoshop CS4: 1400MB ram за вече 40 мин => няма проблем.
Вангел Стоев
venom
Айде кафенцето ми е готово, сега се захващам за работа с Photoshop-a ....
Вангел Стоев
venom
Айде свърших и една полезна работа с Photoshop-а :]
Дацко Маринов
NjoYko
http://riva.bg/photos/view/355944 или пък тука... лелеееееее боожееееееее на къде отива този всяяяятт лелеейй майкоооо
Дацко Маринов
NjoYko
Някой може ли да ми обясни какво по дяволите е накарало този да се снима така http://riva.bg/photos/view/355946 а иначе е як де... показва мускули...
The Bot
bot23
[ff123] My Flickr photostream-recent uploads (via Intidar|Rijāl fī-a-shams|رجال في الشمس) http://tinyurl.com/cpx24y
Николай
novinabg
Иначе всичко останало на Adobe кърти , Flash , Photoshop , Flex , AIR , After Effects е покъртителен
Snoopy
blacksnoopy
Е такъв Самсунг ще си взема като излезне http://es.engadget.com/photos/el-samsung-omni...1/1361052/ :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, такива момченца винаги е имало :) Жалко че и във photoshop-bg са налазили, преди нямаше поне такива...
The Bot
bot23
[bgblogs] Photoshop CS2 под Ubuntu (via Никола Павлов) http://tinyurl.com/augpx3
The Bot
bot23
[ff123] Photoshop CS2 под Ubuntu (via Никола Павлов) http://tinyurl.com/augpx3
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Nick, как става тоя номер? Аз съм го правил, само че цепи ужасно много и е буквално неизползваем photoshop-a..
Никола Павлов
1234174683362707.jpg Nick
Йее подкарах Photoshop CS2 под Ubuntu :) Да живее Wine.
Стефан Митев
Rx-Ende
Rock & Photoshop! :)
Георги
FeelTheFear
@sandprince http://69.90.174.250/photos/display_pic_with_...916,30.jpg Az si namerih :D
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата