Търсене на постове: Photos

yordanoff
CPU Usage: 100% Psycal memory: 84%; Пържа тука Photoshop, Flash и Vegas...
Весел Цанков
1223796204535331.jpg vesel
Какво може да направи човек със себе си, ако има Photoshop подръка...
http://vesel.info/?p=2780
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16 : едно такова: http://www.vlkomarov.info/photos/
Георги
nickname778
@notexist дам и тя е готина, но аз държа и на другата с близалката : http://www.riva.bg/photos/view/279171 - с нея стават 4, значи сме ОК :)
Георги
nickname778
@notexist ако прецениш да го даваш по-възпитано тази също е готина : http://www.riva.bg/photos/view/279172 ( хубави чорапи имаш )
Георги
nickname778
@notexist тази също ми харесва : http://www.riva.bg/photos/view/307383 и може би тази за събиране на повечко гласове : http://www.riva.bg/photos/view/278343
Георги
nickname778
@notexist значи тази си ти е най-хубава : http://www.riva.bg/photos/view/279168 , после : http://www.riva.bg/photos/view/279171
Деян Улевинов
freak
Плюя на Adobe... 5 пъти опитвам да отворя jpg файл с Photoshop-а и 5-те ми крашва (Not Responding) :@
Angelo
Играя си тук с photoshop и слушам музиката от стрийма
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Рядко свършвам работа по това време. Сега ще се заема с един мой си проект ... отварям Photoshop-а .. бягайте :)
Иван Савков
sandprince
на някой да му се намира photoshop и illustrator CS4 ????
BuKToP
@pesho, наистина е така... а аз мислих, че нещо при мен Photoshop-a се е бъгнал :D
Петър Илиев
pesho
Защо не мога да драгвам картинки от Firefox3 директно във Photoshop ? С FF2 можех. Само заради тая дребна подробност си струва да даунгрейдна браузъра.
Петър Илиев
pesho
Най-после да ми попаднат клипчета с новите features във Photoshop. Интересни неща, но нищо жизненоважно за мен. Май няма да ъпгрейдвам още.
http://devblog.isavkov.net/?p=386
The Bot
bot23
[bgblogs] Първият ми Photosynth на бъклица (via Blog) http://tinyurl.com/54gsvl
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата