Търсене на постове: Photos

Йоана Николова
ladyjoana
а след Photoshop-a? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, аз лично първо научих HTML. Ноо по принцип сигурно се предполага, че трябва да почнеш с Photoshop. :)
Йоана Николова
ladyjoana
ще прегледам новите уроци в photoshop-bg.com отдавна не съм бутвала нищо... време е да се събудя :) приятна вечер от мен :) сладки сънища :)
Недев
Snake
@Qlamoff, абе чудя се дали да си го поръчам, за да ми е по-лесно да рисувам с Illustrator-a и Photoshop!.. Кво мислиш?
http://mallbg.com/product_details.php?productID=2923&ref=L3Byb2R1Y3Rz...MTMw
Стефан Митев
Rx-Ende
@LiDSoN Hail King Photoshop! :D
Мартин Маринов
podmatrix
Колко забавно ще трябва да тегля нов Photoshop CS4, който наистина е Extended...
Йордан
Qlamoff
@eyankulov Отиваш в C/Adobe/ Adobe Photoshop/ Presets/ Brushes- Paste. За шейповете папката е Shapes :)
yordanoff
Photoshop CS2 рулира! Ега ти облекчението изпитвам през последния половин час работа с него след близо месец със CS4. :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
ах деба тока спря и ми прееба часове работа във PhotoShop. деба 3 часа на вятъра.
Петър Илиев
pesho
Вчера научих нов изключително полезен shortcut във Photoshop: Ctrl+Shift+C - копира селекцията, като смачква всички слоеве. Край на безкрайните screenshots...
Стефан Митев
Rx-Ende
Това е..това е..просто..YEEEEEEEEAH! Бас ловя, че скоро ще има AE-CS5(6 може би?) с тая функция! Много хитро! Точно като Content Aware Scaling във Photoshop CS4
boby
Photoshop-ът ми се прави на интересен. От цялата работа накрая той ще изгори.
Бахар Мустафа
axeny
Търся човек който владе Photoshopa сносно да се свърже с мен или с Манол. Говорим си за лека задачка
                                                                                                                                                                                                                                                               
1226855743259488.jpg Drake
Кефи ли ви новият ми Photoshop ?
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende аз вчера завзех един от училищните лаптопи... качих си на флашката photoshop portable- CS3 и айдее... имам си и акаунт даже- със XP и всякъв софт..
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата