Hamaelleon
@man0l: кариерата си е ок.. бачкам си по CP на Ексграунд.. и се навивам да ходя на първо ниво за MySQL 5 сертификация
voic4e
Я да питам програмистите: някой от вас може ли да ми каже дали в Access мога да си направя таблица с SQL заявка CREATE TABLE дрън-дрън? Благодаря предварително
nasko
Ебаси тъпия Windows.2 часа съм се мъчил да подкарам php5,apache2.2,mysql5.1...Тва в Линукс-а става с 5 команди...двелопери на Win... :x
mlazarov
Тюх! Голяма скука е да чакаш няколко sql таблици от по 1-2Г да се конвертират от cp1251 в utf8... блях, че бавно!
Hamaelleon
@man0l: абе всичко се иска от мен, слава богу поне с дизайна и с flash не се занимавам, ама сичко останало: xHTML, JS, CSS, PHP, MySQL, XML и т.н. e моя грижа
Hamaelleon
*** му майката, баси скапания ден беше днес.. компът се скапа, пак проблеми с енкодинги и колации на mySQL-а, имам задание извънредно за уикенда до понеделник..
Hamaelleon
MySQL гатанка: условие - нямате право да пипате самата Tbl, играете само с ORDER BY. Имате следните стойности за поле: Adjacent, Up to 5 km, Up to 15 km ->