@Silvina и аз съм доволен, ама ме е яд, че още не е останало време да го изчета(принципно отделям уикендите, ама сега коли се купуват и една лудница...)
@Silvina, залепили са 2 листа А4 формат във входа и на тях си пише. По телевизиора чух за някакви, на които им дали срок от един месец и ги резнали след 2 дена.
@Silvina Ми да, няма. Преди бяха "Одеон Палас" и "Лъки Синема". Затворени са. От утре...вече днеска, ще има 4 дни открито кино...ама то това...стари филми...