Търсене на постове: Silv

---------
NetCutter
@Silvina и аз съм доволен, ама ме е яд, че още не е останало време да го изчета(принципно отделям уикендите, ама сега коли се купуват и една лудница...) :)
Никола Павлов
Nick
Честит рожден ден на @Silvina! :)
Емил Станчев
Emyto
@Silvina, ами Чести Рожден Ден тогава! Освен да почерпиш, а?
---------
NetCutter
@Silvina пределно ясно ми е, че вината не е в .net и Вие просто няма какво да направите. Не е ваша работа да вършите тази на БГ пощи :)
---------
NetCutter
@Silvina знам. ползвам съм го. Мисълта ми беше, че не му е правил проблем Photoshop-а, че да го сменя, а операционната система :)
System
edno23
Благодарим на @Silvina за хвалбите в блога й. Поласкани сме.
http://silvina2004.blogspot.com/2008/09/blog-post_15.html
Емил Станчев
Emyto
@Silvina, залепили са 2 листа А4 формат във входа и на тях си пише. По телевизиора чух за някакви, на които им дали срок от един месец и ги резнали след 2 дена.
---------
NetCutter
@Silvina Яка игричка. :P
Филип Сотиров
Fipo
@Silvy хъх Павката смята противното, даже се дразни, че ги има
Георги
nickname778
@Silvina задължително да ни подсетиш с линк, като качат предаването на сайта :)
Филип Сотиров
Fipo
@Silvy дам ;) първо си изядох изключенията обаче...
---------
NetCutter
@Silvina тези дни, ще се опитам да се навия за една подобна статийка :P
---------
NetCutter
@Silvina Ми да, няма. Преди бяха "Одеон Палас" и "Лъки Синема". Затворени са. От утре...вече днеска, ще има 4 дни открито кино...ама то това...стари филми...
Леприкон
ZzZaPyr
@silvanka живи :P
Трифон
3fon
@silvanka здрасти, как сме :) Как е купона в Благоевград ?
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата