@Silvina, мисля, че няма такова нещо поне на нашия пазар... То е и леко нелепо да носиш такава дребна джаджа отделно (с дръжка)... Нямаш ли си дамска чанта
@Silvy ама много ясно ходи си естествена...за да бъдеш истинска жена:-P А за миналата година нямам спомен може да съм била в Америка отново-бая съм поседяла там