Търсене на постове: Silv

mudisoft
@Silvina, мисля, че няма такова нещо поне на нашия пазар... То е и леко нелепо да носиш такава дребна джаджа отделно (с дръжка)... Нямаш ли си дамска чанта :Р
Мишо
muiiio
@Silvina Пробвай с портмоне ;)
Никола Павлов
Nick
@Silvina, не знам, ама за такава работа съм готов да зарежа и компютри, и всичко :)
mila
@Silvy човек трябва да е подготвен за всякакви ситуации ;)
mila
@Silvy а за дрехите човек като ходи в друга държава се съобразява с тяхното време, не с нашето.Аз в USA си бях взела дебело яке ;-)
mila
@Silvy то няма нищо лошо,освен когато преваляването е с плътността на оловото-сутринта не виждах нищо през прпзпреца си-егати пороя беше.
Филип Сотиров
Fipo
@Silvy хъ мерси ;)
Филип Сотиров
Fipo
@Silvy е хайде де, къде са снимките ;) ?
N@sko
nasko
@Silvy къде заминаваш пък ти...?? ;)
Snoopy
1215696754359161.jpg blacksnoopy
@Silvy За сайта им :)
mila
@Silvy то не може всичко да се знае, дори и от такива чичковци;-)Винаги има факти скрити в дълбоките дебри на историята:-)
mila
@Silvy, @sblyahoff подценявате ме!!!Преди да мрънкам сигурно съм проверила и поразровила-в нито един от чичковците няма нищо по конкретния въпрос :-)
Светослав Бляхов
sblyahoff
@Silvy хехе, радвам се че ти харесва поста ми :)
mila
@Silvy стига ги сменя тези снимки, спри се :-P
mila
@Silvy ама много ясно ходи си естествена...за да бъдеш истинска жена:-P А за миналата година нямам спомен може да съм била в Америка отново-бая съм поседяла там
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата