mudisoft
как ме хваща оператора ми, че не браузвам през телефон като ползвам неговия интернет (IP) и User Agent? помощ!
blacksnoopy
Преебах се на един куест на Skyrim, който не мога да мина, а нямам save преди него
_e7
dpvate me = captainegoism e skypa mi бързоооз